گزارش جلسات هیئت مدیره انجمن (دوره ششم)

جلسه ششم: 1401/12/27

آخرین جلسه هیئت مدیره منتخب دوره ششم در سال 1401، عصر روز شنبه ۲۷ اسفند ماه برگزار شد. در این جلسه ابتدا گزارش جلسه کمیتۀ مشترک دو انجمن ایرانی تاریخ و تاریخ اسلام برای تدارک برنامه افطاری اهالی خانواده تاریخ در‌ هفته آخر ماه مبارک رمضان ارائه گردید و تصمیماتی برای برگزاری شایسته این برنامه اخذ شد.
سپس با حضور نامزد تصدی ریاست یکی از شعب استانی انجمن، برنامه‌های ایشان شنیده و اعضاء هیئت مدیره نیز انتظارات خود را بیان نمودند و در نهایت نامزد مذکور موفق به کسب رای اعتماد از هیئت مدیره شد.
در ادامه جلسه نایب رئیس انجمن از تکمیل تصدی مدیریت‌های اجرایی انجمن خبر داد و گزارشی از روند شکل‌گیری و تکمیل کارگروه‌های انجمن ارائه نمود. همچنین تاکید شد که ابلاغ مدیران، روساء و اعضاء کارگروه‌ها و مدیران شعب استانی به محض استقرار نهایی هیئت مدیره منتخب، در سال جدید صادر و مراتب به اطلاع همه اعضاء خانواده تاریخ رسانده خواهد شد.
هیئت مدیره با پیشنهاد کارگروه اشتغال و کارآفرینی برای برگزاری همایش ملی «نقش علوم تاریخی در صنایع فرهنگی و نوآورانه؛ کارکرد عملی و کارآفرینی رشته تاریخ در آفرینش‌های نوآورانه و توسعه صنایع فرهنگی» در سال ۱۴۰۲ مشروط به جذب حامی مالی و ارائه طرح تفصیلی از سوی کارگروه موافقت نمود.
در پایان اعضاء هیئت مدیره ضمن آرزوی سالی سرشار از سلامتی و بهروزی برای همه مردم شریف ایران و اعضاء خانواده بزرگ تاریخ، ابراز امیدواری نمودند که سال ۱۴۰۲ دوره شکوفایی فعالیت‌های انجمن ایرانی تاریخ باشد.
جلسه در ساعت ۱۸ به پایان رسید. جلسه آینده هیئت مدیره در سال جدید و پس از تعطیلات نوروزی برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *